Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Grudniowe nowości dla dzieci w CANAL+ online Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2022-12-14
 

Grudzień to magiczny czas w roku, poświęcony wspólnemu świętowaniu w gronie rodziny. Wszystkich najmłodszych widzów wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy na świąteczne oglądanie "Kajtuś: Idealne święta", "Strażak Sam" oraz weekendowy maraton "Chi Chi Love". Produkcje będą dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online.


KAJTUŚ: IDEALNE ŚWIĘTA
KAJTUŚ: IDEALNE ŚWIĘTA © DHX Media Ltd.

KAJTUŚ: IDEALNE ŚWIĘTA, film, premiera 24.12 o godz. 18:35 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Kajtuś oraz jego najbliższa rodzina przygotowują się do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jak to w każdym domu w okresie przedświątecznym jest dużo do zrobienia, a dzieci nie mogą doczekać się pierwszej gwiazdki. Kajtuś wciela się w postać Świętego Mikołaja, mama przystraja mieszkanie, tworząc ciepły, rodzinny klimat, a Rosie udaje renifera. Za oknem pada gęsty śnieg, a dzieci już cieszą się na myśl o lepieniu bałwana. Najpierw jednak trzeba ubrać choinkę, a tata, który ją wiezie, utknął w korku. Czy głowa rodziny zdąży wrócić z drzewkiem na czas do domu? Klasyczne, zwariowane święta, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem.

STRAŻAK SAM 14
STRAŻAK SAM 14 © DHX Media Ltd.

Maraton z nowym sezonem STRAŻAKA SAMA już 10.12 od godz. 14:00 i 11.12 od godz. 10:30 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Kolejne spotkanie z nieustraszonym Strażakiem Samem i jego drużyną. Mieszkańców Pontypandy czekają nowe emocje. Całe miasteczko wstrzyma oddech, gdy w rozpędzonym skuterze Mandy zepsują się hamulce. Strażacy będą musieli działać błyskawicznie, aby ją uratować. Jak zwykle będą gasić pożary, wywołane przez nieostrożnych mieszkańców, oraz ratować ofiary wypadków. Na jedną z akcji wyruszą helikopterem, dostaną też nowe kombinezony, lepiej chroniące przed ogniem.

CHI CHI LOVE
CHI CHI LOVE © Simba

WEEKEND Z CHI CHI LOVE, wszystkie odcinki w jeden weekend 17.12 od godz. 11:00 i 18.12 od godz. 14:00 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Sympatyczna animacja dla najmłodszych, która uczy odpowiedzialności i miłości do zwierząt. Serial przedstawia przygody czterech uroczych piesków: Chi Chi, Chloe, Rosie i Rocky?ego. Ich opiekunka, Hannah, zapoznaje je z zasadami psiego savoir-vivre?u. Maluchy dzielnie uczą się chodzić na smyczy i wykonywać różne przydatne komendy. Bohaterowie wraz z Hannah odwiedzą fryzjera i weterynarza. A przede wszystkim czeka na nich wiele wspólnych spacerów, podczas których poznają nowe miejsca i super przyjaciół.