Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Styczniowe nowości dla dzieci w CANAL+ online - Uki, Monk Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2023-01-09
 

Wraz z Nowym Rokiem serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych widzów na nowości w MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE. W styczniu, wspólną zabawę gwarantują urocze zwierzaki z serialu "Uki" i rezolutny piesek, bohater tytułowy "Monk". Przeżyj zwariowane przygody razem z postaciami w świecie pełnym kolorów, kształtów i dźwięków.


UKI
UKI © Creative Conspiracy NV - Topfloor BVBA

UKI, nowe odcinki od 09.01 od pon. do pt. o godz. 08:40 i 18:55 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Urocza animacja dla najmłodszych widzów, w której Uki poznaje świat. Sympatyczny, skrzydlaty stworek, mieszka na łące nad rzeką i spędza większość czasu na zabawie z przyjaciółmi: królikiem, wiewiórką, jeżem i żółwiem. Razem poznają otaczający ich świat, uczą się rozpoznawać kształty, przedmioty i kolory. Nad maluchami czuwają słoneczko i chmurka.

MONK
MONK © 2009 TIMOON ANIMATION. SAMG ANIMATION. KIM'S LICENSING

MONK, nowe odcinki od 16.01 od pon. do pt. o godz. 09:00 i 17:55 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Zwariowane przygody małego, wszędobylskiego bulteriera o imieniu Monk. Rezolutny, żywiołowy i ciekawski psiak, który ma wyjątkowy talent do pakowania się w kłopoty. Pełen dobrych chęci i szalonych pomysłów, wprowadza mnóstwo zamieszania wszędzie tam, gdzie się pojawia. Monk zabiega o względy pięknej pudliczki, Kimmy, pilnie strzeżonej przez zazdrosnego cocker spaniela, Dinga. Jednak gdy stara się zaimponować ukochanej, nic nie idzie po jego myśli.