Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Marcowe nowości dla dzieci w CANAL+ online - Gdzie jest Chicky?, Tulipop, Oggy Oggy, Koci domek Gabi Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2023-03-06
 

Wraz z marcem powracają dwie znane i lubiane serie 'Gdzie jest Chicky?' oraz 'Tulipop'. Oprócz tego zobaczyć można będzie nowy serial 'Oggy Oggy' i drugi sezon bajki 'Koci domek Gabi'. Produkcje dostępne będą do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online.


GDZIE JEST CHICKY?
GDZIE JEST CHICKY? © Cube Creative Productions - Planet Nemo Animation

GDZIE JEST CHICKY? odcinki dostępne od 01.03 o godz. 07:50 i 19:15 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Zabawna animacja dla najmłodszych z żółtym pisklakiem w roli głównej. Chicky to rezolutny mały kurczak, który uwielbia poznawać świat. Ciekawią go nowe miejsca, chciałby wszędzie zajrzeć i wszystko zobaczyć. Zwykle jest nieostrożny, więc często pakuje się w tarapaty, nie tracąc jednak humoru. Gdzie tym razem jest Chicky?

TULIPOP
TULIPOP © 2021 Tulipop ehf. All rights reserved

TULIPOP odcinki dostępne od 01.03 o godz. 08:00 i 17.35 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Niezwykłe przygody grupy przyjaciół mieszkających na wyspie Tulipop. Cudowna wyspa wyłoniła się z morza dawno, dawno temu na skutek wybuchu podwodnego wulkanu. Żyją tu niezwykłe stworzenia i świecą aż trzy księżyce. Na Tulipopie wieloryb nie jest tylko wielorybem, a drzewo tylko drzewem. To miejsce, w którym wszystko może się zdarzyć i często się zdarza!

OGGY OGGY
OGGY OGGY © Xilam Animation

OGGY OGGY, premiera 06.03, odcinki dostępne o godz. 13:05 i 20.00 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Przesycona ciepłym humorem animacja dla najmłodszych. W kocim świecie Waszym przewodnikiem będzie pomysłowy i ciekawski Oggy Oggy, który uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi. Energiczna i odważna Sporty oraz dociekliwy i spokojny Mallow bardzo się od siebie różnią, lecz przez to świetnie się uzupełniają. Cała trójka przeżywa niesamowite przygody, poznaje nowe miejsca i zdobywa przydatne umiejętności.

KOCI DOMEK GABI
KOCI DOMEK GABI © DreamWorks

KOCI DOMEK GABI, premiera 27.03, odcinki dostępne o godz. 08:15 i 19.20 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

Sympatyczna animacja dla najmłodszych, w której Gabi to 11-letnia dziewczynka uwielbiająca koty. Jej najlepszym przyjacielem jest kocur Fred, a ulubioną zabawką ? fantastyczny koci domek, w którym każdy pokój urządzono bardzo starannie. Dzięki magicznym uszkom Gabi może zmniejszać się do rozmiaru mikro i spędzać czas z mieszkańcami kociego domku. Razem przeżywają niesamowite przygody.

Produkcje bez ograniczeń wiekowych, dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online.