Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Kwietniowe nowości dla dzieci w CANAL+ online: CHI CHI LOVE, GDZIE JEST CHICKY?, OGGY OGGY, KOCI DOMEK GABI Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2023-04-06
 

Pierwszy prawdziwie wiosenny miesiąc tego roku to w CANAL+ online mnóstwo wesołych zabaw dla najmłodszych. To wszystko za sprawą barwnych bohaterów z MINIMINI+.


W kwietniu wraz ze słoneczną pogodą do MINIMINI+ powrócą ulubieńcy młodych widzów, uroczy bohaterowie CHI CHI LOVE, GDZIE JEST CHICKY?, OGGY OGGY, a także KOCI DOMEK GABI.

CHI CHI LOVE
CHI CHI LOVE © Simba

CHI CHI LOVE, premierowe odcinki poniedziałek-piątek o godz. 12:55 i 19:50 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Sympatyczna animacja dla najmłodszych, która uczy odpowiedzialności i miłości do zwierząt. Wyrusz na przygody wraz z czterema uroczymi pieskami ? Chi Chi, Chloe, Rosie i Rocky. Ich opiekunka, Hannah, zapozna je z podstawowymi zasadami psiego savoir-vivre?u, dzięki czemu maluchy nauczą się chodzić grzecznie na smyczy i wykonywać różne komendy. Pieski pójdą z Hannah do fryzjera, a nawet weterynarza. Ale przede wszystkim czeka je wiele wspólnych spacerów, podczas których poznają nowe miejsca i super przyjaciół.

GDZIE JEST CHICKY?
GDZIE JEST CHICKY? © Cube Creative Productions ? Planet Nemo Animation

GDZIE JEST CHICKY?, premierowe odcinki poniedziałek-piątek o godz. 7:50 i 19:15 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Krótkie animacje dla najmłodszych z żółtym pisklakiem w roli głównej. Chicky to rezolutny mały kurczak, który uwielbia poznawać świat. Ciekawią go nowe miejsca, a przede wszystkim chciałby wszędzie zajrzeć i wszystko zobaczyć z bliska. Maluch zwykle jest nieostrożny, więc często pakuje się w tarapaty, nie tracąc jednak humoru. Sprawdź gdzie tym razem jest Chicky!

OGGY OGGY
OGGY OGGY © Xilam Animation

OGGY OGGY, premierowe odcinki poniedziałek-piątek o godz. 13:05 i 20:00 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Witajcie w kocim świecie! Waszym przewodnikiem będzie pomysłowy i ciekawski Oggy, który uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi. Energiczna i odważna Sporty oraz dociekliwy i spokojny Mallow bardzo się od siebie różnią, lecz przez to świetnie się uzupełniają. Cała trójka przeżywa niesamowite przygody, poznaje nowe miejsca i zdobywa przydatne umiejętności. Musisz koniecznie dołączyć!

KOCI DOMEK GABI 2
KOCI DOMEK GABI 2 © DreamWorks

KOCI DOMEK GABI 2, premierowe odcinki poniedziałek-piątek o godz. 08:15 i 19:20 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Poznajcie rezolutną Gabi i jej wspaniałych przyjaciół ze świata zabawek. W tym magicznym kocim domku czeka na was mnóstwo szalonych przygód. Gabi to 11-letnia dziewczynka, która jak wiadomo, uwielbia koty. Jej zdecydowanie najlepszym przyjacielem jest kocur Fred, a ulubioną zabawką ? fantastyczny koci domek, w którym każdy pokój urządzono bardzo starannie. Dzięki magicznym uszkom Gabi może zmniejszać się do rozmiaru mikro i spędzać czas z mieszkańcami kociego domku. Razem bohaterowie przeżywają niesamowite przygody.