Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Urocze nowości dla dzieci w maju: BAJECZKI YETI, PFFFIRACI, BARBIE: SKIPPER - PRZYGODY OPIEKUNEK Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2023-04-28
 

W CANAL+ online wiosna zawitała już na dobre. Zobacz nasze nowe wesołe i edukacyjne propozycje dla najmłodszych w maju...


BAJECZKI YETI
BAJECZKI YETI © DARJEELING / MOVING PUPPET / 2019

BAJECZKI YETI, premierowe odcinki od 08.05 od poniedziałku do piątku o godz. 08:50 i 17:55 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Yétili to duży, kosmaty, pluszowy yeti, maskotka lokalnej księgarni. Kiedy zapada noc, ten sympatyczny stwór budzi się do życia. Co wieczór czyta bajki swoim przyjaciołom, dwóm pluszowym myszkom. Nina i Leon słuchają go uważnie, zadając pytania, na które Yétili stara się odpowiedzieć. Rozmawiają o historyjkach, których wspólnie wysłuchali, i uczą się nowych słów.

PFFFIRACI 1
PFFFIRACI © Cube Creative Productions

PFFFIRACI, premierowe odcinki od 22.05 od poniedziałku do piątku o godz. 07:20 i 15:05 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Na wyspie Calypso trzy pełne zapału załogi uczą się, jak być pfffiratami ? żeglować, szukać skarbów, czytać stare mapy i wychodzić cało z każdej opresji. Sławna kapitan Lamar i stary wilk morski Duncan wyznaczają im zadania. Która drużyna poradzi sobie najlepiej? Pat, Lily i Stede starają się ze wszystkich sił, choć szczęście nie zawsze im sprzyja.

BARBIE: SKIPPER - PRZYGODY OPIEKUNEK
BARBIE: SKIPPER - PRZYGODY OPIEKUNEK © 2023 Mattel

BARBIE: SKIPPER - PRZYGODY OPIEKUNEK, film, premiera w sobotę 13.05 o godz. 10:30 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Utalentowana i ambitna Skipper pracuje jako opiekunka do dzieci. I choć bardzo się stara, nie wszystko idzie po jej myśli.

Tym razem na pierwszym planie zobaczymy Skipper. Młodsza siostra Barbie chce pracować w czasie wakacji. Próbuje swoich sił jako opiekunka do dzieci. W mieście Malibu zapracowani rodzice szukają kogoś, komu mogliby spokojnie powierzyć swoje pociechy. Mają jednak duże wymagania. Czy Skipper zdoła im sprostać?