Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Urocze sierpniowe nowości w MiniMini+ Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

2023-08-03
 

W wakacyjnym sierpniu MINIMINI+ oferuje rodzinnie spędzony czas podczas seansów PRZYGÓD BERNIEGO, BOBA BUDOWNICZEGO, EDZIA I LUSI oraz TROJACZKÓW. Wszystkie produkcje dostępne również w CANAL+ online.


PRZYGODY BERNIEGO
PRZYGODY BERNIEGO © Xilam Animation

PRZYGODY BERNIEGO, premiera 07.08, nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 14:50 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Berni, krab-wynalazca, zamieszkuje maleńką wyspę, a z powodu pechowego splotu okoliczności ląduje on na samym dnie oceanu. Na wszelkie sposoby stara się wrócić na ląd. Chce dołączyć do swojego przyjaciela, wiecznie głodnej hieny imieniem Zig, czyhającej na syrenkę Marinę, na straży której stoi rekin Sharko.

BOB BUDOWNICZY 21
BOB BUDOWNICZY 21 © 2018 HIT Entertainment Limited and Keith Chapman

BOB BUDOWNICZY 21, premiera 01.08, nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 17:20 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Bob i jego maszyny gotowi są podjąć się każdego zadania. Niezależnie od tego, czy jest to mały projekt czy wielka budowla, jedno jest pewne - praca zespołowa pozwoli osiągnąć wyznaczony cel. Bob i przyjaciele udowadniają, że wiara we własne siły, a także pozytywne myślenie pozwalają rozwiązać każdy problem. Bo każde zadanie to okazja do świetnej zabawy, a to co na pierwszy rzut oka wydaje się być niewykonalne Bob potrafi uczynić możliwym!

EDZIO I LUSIA
BEDZIO I LUSIA © 2022 - MIAM ! animation / HR

EDZIO I LUSIA, premiera 21.08, nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 12:25 i 16:55 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Dwoje sympatycznych mieszkańców lasu wychowuje się razem zupełnie jak rodzeństwo. Edzio jest wiewiórką, a Lusia niedźwiadkiem. Edzio jest pomysłowy i wrażliwy oraz posiada swoje ulubione drzewo, które traktuje jak najlepszego przyjaciela. Lubi również gotować wspólnie z babcią i od czasu do czasu rysować. Lusia jest energiczna, wszędobylska i odważna. Bohaterowie razem odkrywają zakamarki lasu, uczą się rozpoznawać gatunki roślin i radzić sobie w najróżniejszych sytuacjach.

TROJACZKI
TROJACZKI © Nicole Lambert/Media Valley/La Station Animation/Mélusine Productions ? 2015

TROJACZKI, od 05.08 w każdą sobotę i niedzielę od godz. 14:00 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ online.

Dwaj mali chłopcy i dziewczynka ? trojaczki, to nierozłączni bohaterowie, którzy choć czasem się kłócą, zawsze mogą na sobie polegać. We trójkę zawsze jest im raźniej i nawet choroba nie jest straszna, bo siedząc w domu można znaleźć sobie mnóstwo ciekawych zajęć! Wystarczy tylko garść pomysłów i odrobina dziecięcej wyobraźni.