Najczęściej zadawane pytaniaMasz pytanie? Nie do końca rozmumiesz zasady akcji? Zanim do nas napiszesz sprawdź czy nie znajdziesz odpowiedzi poniżej.


Zdjęcie dziecka należy wysłać do nas za pomocą formularza zgłoszeniowego najpóźniej na dwa tygodnie przed urodzinami dziecka. Dokładne nieprzekraczalne terminy znajdują się w terminarzu. Zdjęcie można przesłać najwcześniej na 2,5 miesiąca przed datą urodzin.
Zgodnie z zasadami akcji, zdjęcie dziecka które zostało odpowiednio wcześnie przesłane i zaakceptowane przez administratora pojawi się w programie w tygodniu, w którym dziecko obchodzi urodziny zgodnie z terminarzem. Organizator Akcji ze swojej strony stara się, aby zdjęcie pojawiło możliwe jak najbliżej daty urodzin, ale z uwagi na liczbę zgłoszeń nie jest w stanie tego zagwarantować. Program emitowany jest codziennie w godzinach 6:30, 12:40, 17:20.
Opiekun prawny dziecka powinien zgłosić zdjęcie poprzez aplikację dostępną na stronie internetowej co najmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem, zgodnie z terminarzem.
Emisja programu ze zdjęciem dziecka, które zostało przesłane zgodnie z terminarzem i zaakceptowane przez administratora nastąpi w tygodniu, w którym dziecko obchodzi urodziny. W danym tygodniu w zależności od liczby zgłoszeń premierowe odcinki programu „Moje urodziny” mogą być emitowane codziennie od niedzieli do soboty w godzinach 6:30, 12:40, 17:20. Informacje o emisjach programu w miarę możliwości dodawane są w kalendarzu urodzin i pod zdjęciem w galerii. Nie wysyłamy automatycznie informacji o emisji w programie danego zdjęcia na e-mail podany w zgłoszeniu.
Programy z udziałem dziecka można obejrzeć na podstronie wideo. Informacja o numerze odcinka, w którym wystąpiło dziecko pojawia się pod zdjęciem w fotogalerii, gdy odcinek jest już dostępny do obejrzenia.
Zgody można zaznaczyć tylko po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym, który znajduje się tuż poniżej pól przeznaczonych na dane osobowe zbierane na potrzeby Akcji.
Jest kilka powodów, które decydują o tym fakcie.
Zdjęcie nie pojawi się w programie gdy:
 • zostanie odrzucone na etapie akceptacji przez administratora z powodu:
  • słabej jakości
  • na zdjęciu poza uczestnikiem Akcji znajdzie się więcej osób
  • zdjęcie będzie źle wykadrowane i ustawione w poziomie lub przekrzywione
  • zdjęcie może naruszyć prawa osób trzecich, np. wykorzystywanie w Akcji fotografii lub danych osób trzecich, które nie wyraziły na to zgody
  • na nadesłanym zdjęciu będą promowane produkty i usługi, w tym oznaczenia podmiotów trzecich, a w szczególności podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną w stosunku do Organizatora Konkursu
 • zostanie odrzucone na etapie produkcyjnym gdyż nadal nie spełnia wymagań technicznych np. format zdjęcia inny niż jpg i png, słaba jakość zdjęcia. Taka sytuacja może się zdarzyć nawet jeśli zdjęcie zostało wcześniej zaakceptowane przez administratora.
Nie, na jednym zdjęciu może być jedno dziecko. Trzeba zrobić dwa oddzielne zgłoszenia.
W formularzu zgłoszeniowym po uploadzie zdjęcia jest możliwość jego obrócenia i skalowania. W dolnym lewym rogu zdjęcia jest ikona obracania, a na górze zdjęca jest suwak +/- do skalowania. Pamietaj że zdjęcie musi być odpowiednio wykadrowane.