Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Barbie: Akademia Księżniczek

film animowany, USA, 2011, 90

©
 

Życie 17-letniej Blair Willows zmienia się, kiedy dziewczynka zostaje przyjęta do Princess Charm, prestiżowej szkoły, w której od wieków kształcą się księżniczki.

Początkowo Blair nie może się odnaleźć w nowym miejscu. Szkoła jest majestatyczna i piękna, asystentami księżniczek są fruwające duszki, lekcje tańca odbywają się w pięknych balowych sukniach, a dziewczynki mają zajęcia z etykiety serwowania i picia herbaty oraz kształcą umiejętność panowania nad sobą, niezależnie od sytuacji.

Blair szybko zaprzyjaźnia się z niezwykle zabawnymi księżniczkami - Hadley i Islą, ale sen z powiek spędza jej jedna z adeptek - Delancy, która twierdzi, że Blair nigdy nie stanie się prawdziwą księżniczką, niezależnie od tego ile pracy włoży w zajęcia i przygotowania się do objęcia tego tytułu.

Pewnego dnia Hadley i Lisa odkrywają, że Blair może być zaginioną księżniczką Sophią, która powinna zasiadać na tronie Gardanii. Jeśli odnajdą magiczną koronę, wówczas okaże się, czy ich przypuszczenia były słuszne. Zadanie jednak nie jest proste, a plany dziewczynek stara się pokrzyżować Devin. Czy Hadley, Lisie i Blair uda się rozwiązać zagadkę i czy Blair okaże się prawdziwą księżniczką Gardenii? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w filmie "Barbie: A Charm School".

UDOSTĘPNIJ:

Barbie w MiniMini+

25.07 czwartek
2315Filmy gry i zabawy z Barbie