Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Detektyw Łodyga 3

Program dla dzieci, Polska, 2014, 10x8

Tym razem Detektyw Łodyga wspólnie z dwójką przedszkolaków, Melą i Stasiem, będzie rozwiązywał fascynujące zagadki astronomiczne! Jest tyle nurtujących pytań na temat kosmosu i życia gwiazd! Jak wygląda powierzchnia Słońca? Cóż to takiego "Droga Mleczna"? Skąd się biorą kratery? Znalezienie odpowiedzi nie zawsze jest proste.

W nowych odcinkach Detektyw Łodyga, specjalista od potwornie potworzastych katastrof, pomaga Meli i Stasiowi uporządkować wiedzę w dziedzinie astronomii. Wspólnie przeprowadzają eksperymenty, które pozwalają dzieciom lepiej zrozumieć czym są planety, gwiazdy czy galaktyki. Mali widzowie poznają nowe pojęcia, a po programie mogą razem z rodzicami przeprowadzić eksperymenty pomysłu sprytnego Detektywa. W programie Łodyga doradzi także, jak skonstruować Układ Słoneczny, upiec kometę, a nawet przygotować się do lotu na Międzynarodową Stację Kosmiczną!

Program nie tylko rozbudza w dzieciach ciekawość świata, rozwija wyobraźnię i kreatywne myślenie, ale także zaspokaja naturalną potrzebę zdobywania wiedzy poprzez zabawę i eksperymentowanie.
Filmy gry i zabawy z Detektyw Łodyga