Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Enchantimals: magiczne opowieści

serial animowany, USA, 2018, 23 x 11

© Mattel, Inc.
 

Bohaterkami animacji jest grupa niezwykłych dziewczynek nazywanych Enchantimals. W fantastycznym świecie, w którym mieszkają, za każdym rogiem kryje się zabawa i przygoda!

Bree, Felicity, Danessa, Patter i Sage to przyjaciółki związane ze swoimi ukochanymi zwierzątkami wyjątkową więzią. Nie tylko nie odstępują siebie na krok, ale nawet wyglądają podobnie. Enchantimals żyją razem w magicznej krainie, bawią się ze sobą i ze zwierzakami - swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Dziewczynki opiekują się tym, co kochają - przyrodą, zwierzętami, a także sobą nawzajem. Wspólnie odkrywają, że dzięki przyjaźni wszystko jest możliwe.

W kolejnych odcinkach Danessa i Sprint rozwiążą zagadkę obiektów spadających z nieba, grupa Enchantimals spróbuje dowiedzieć się, dlaczego wysycha potok, a Flick uda się do Mroźnych Skał na coroczny konkurs rzeźb lodowych.

Daj się zaczarować i odkryj świat pełen wyobraźni, zabawy i magii! Dzięki serialowi najmłodsi widzowie poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni, a także nauczą się szacunku dla świata roślin i zwierząt.

Bajka powstała w oparciu o niezwykle popularną serię lalek. Ich fani będą mogli obejrzeć serial z przygodami Enchantimals po raz pierwszy w polskiej telewizji.
Filmy gry i zabawy z Enchantimals