Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Myszka w paski i zasady bezpieczeństwa

serial animowany, Polska, 2015, 10x2'

© MiniMini+

Nieroztropne zachowanie w domu, na ulicy czy na podwórku może doprowadzić do groźnych sytuacji. Jak ustrzec się przed zagrożeniami? Podpowiada Myszka w Paski!

"Myszka w Paski i zasady bezpieczeństwa" najnowsza produkcja własna stacji MiniMini+ to kolejna część animowanego programu edukacyjnego dla dzieci z sympatyczną Myszką w roli głównej. Tym razem Myszka opowiada maluchom o zasadach bezpieczeństwa. Przedszkolaki dowiedzą się m.in., jak zachować się na przejściu dla pieszych, co zrobić, gdy podczas spaceru zaskoczy nas burza oraz jak postąpić, gdy stłucze się szklanka. Wszystkie rady Myszki są zilustrowane prostymi przykładami, które w jasny sposób wytłumaczą maluchom podane przez Myszkę wskazówki postepowania. Dzięki jej radom, dzieci dowiedzą się jak postąpić w potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach, z którymi spotykają się na co dzień - na placu zabaw, w przedszkolu czy nad wodą.

Celem programu jest zapoznanie dzieci z zasadami bezpieczeństwa oraz rozwijanie w nich empatii. Dzięki niemu maluchy dowiedzą się, jak ważne jest bycie otwartym na innych i chęć niesienia pomocy.

Odc. 1 Na ulicy Odc. 2 Na placu zabaw Odc. 3 W sali przedszkolnej Odc. 4 Podczas burzy Odc. 5 W kuchni Odc. 6 W łazience Odc. 7 Na podwórku Odc. 8 W mieście Odc. 9 Nad wodą Odc. 10 W sklepie

UDOSTĘPNIJ:Filmy gry i zabawy z Myszka w Paski