Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Myszka w Paski i ciekawe wyprawy

serial animowany, Polska, 2019, 10x2

 

Wizyta w teatrze, piknik w parku, przyjęcie urodzinowe czy wycieczka w góry, to dla dzieci pełne emocji, wyczekiwane wydarzenia. Choć przedszkolaki chętnie biorą w nich udział, pierwsze doświadczenie nie raz staje się dużym wyzwaniem.

Myszka w Paski zabierze małych widzów w miejsca, które chcieliby odwiedzić. Aby każda wyprawa była wielką przygodą, trzeba się do niej przygotować. O to zadba Myszka i przedszkolaki. Opowiedzą historie, które zaspokoją ciekawość maluchów i pozwolą oswoić nieznane miejsca. Dzięki serii odcinków dotyczących wypraw, dzieci będą lepiej przygotowane na eksplorację i poznawanie otoczenia, kontakt z naturą i rozwijanie nowych umiejętności. Wspólne podróże to doskonała okazja na spędzenie czasu z rodzicami. "Myszka w Paski i ciekawe wyprawy" to program, który pomoże zarówno dzieciom jak i rodzicom przygotować się na to cenne doświadczenie.

ODC. 1. Przyjęcie urodzinowe. ODC. 2. Nocowanie u koleżanki. ODC. 3. W kinie. ODC. 4. W lesie. ODC. 5. Na wycieczce rowerowej. ODC. 6. W bibliotece. ODC. 7. W górach. ODC. 8. Nad morzem. ODC. 9. Wyprawa na piknik. ODC. 10. Na basenie.

UDOSTĘPNIJ:



Filmy gry i zabawy z Myszka w Paski