Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w nc+

Sprawdź

Oktonauci 4

Irlandia, Wielka Brytania 2015, 24 x 11'

Oktonauci 4 w MiniMini+

17.06 poniedziałek
1845
Irlandia
17.06 poniedziałek
1855
Irlandia
18.06 wtorek
0910
Irlandia


Czwarty sezon przygód nieustraszonej ekipy, która podróżując po podwodnych głębinach, pokazuje dzieciom życie morskich i oceanicznych stworzeń.

W czwartym sezonie animowanego serialu kapitan Barnie ponownie zanurzy się swoją łodzią podwodną, by poznawać stworzenia zamieszkujące odległe krainy. Widzowie wraz z drużyną Oktonautów odkryją m.in. czerwone jezioro pod Antarktydą, pomogą nowonarodzonym żółwiom morskim oraz uratują małego wieloryba. Dzieci spotkają się również z takimi gatunkami jak: pielęgnica zebra, pingwin cesarski, aligator oraz raki z rodziny astacoidea.

Przygody drużyny nie tylko pozwalają poznawać bogatą faunę i florę, ale również uczą wrażliwości. Bohaterowie uświadamiają najmłodszym, że zanieczyszczenia spowodowane przez ludzi zagrażają życiu zwierząt i roślin.

Oktonauci cieszą się popularnością wśród najmłodszych w ponad 120 krajach. Serial powstał na podstawie pobudzających wyobraźnię książek, które przenoszą dzieci do barwnego podwodnego świata oraz odkrywają jego tajemnice.

więcej zwińFilmy gry i zabawy z Oktonauci