Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Strażak Sam 9

serial animowany, Wlk. Brytania, 2014, 10

Nowy sezon to jeszcze więcej przygód i akcji ratunkowych! Strażak Sam i jego drużyna będą mieli więcej pracy niż kiedykolwiek!

Serial o przygodach Strażaka Sama podbił serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje - wtedy Sam i jego drużyna muszą wkroczyć do akcji. Nie ważne czy popsuje się pociąg, czy trzeba pomóc pasażerom łodzi, która utknęła na morzu - Sam, Penny, Elvis i Oficer Steele są zawsze na posterunku, gotowi do niesienia pomocy! Dzielny strażak nie tylko gasi pożary i bierze udział w akcjach ratunkowych, ale również doradza mieszkańcom Pontypandy w różnych sprawach. Wszyscy cenią jego rozwagę i mądrość.

Tym razem w małym Pontypandy pojawią się nowi mieszkańcy: Moose Roberts - ekspert od radzenia sobie w trudnych warunkach, który zakłada szkołę przetrwania oraz kierowca pociągu, Gareth Griffiths. W miasteczku zjawia się także nowa nauczycielka Pani Chen z córeczką o imieniu Lily.

"Strażak Sam" to pełna humoru i ciepła animacja dla najmłodszych.

UDOSTĘPNIJ:Filmy gry i zabawy z Strażak Sam