Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Strażak Sam 10

film animowany, Wielka Brytania, 2015, 26x11

© Hit Entertainment
 

Najnowszy sezon ulubionej bajki maluchów to jeszcze więcej przygód Strażaka Sama i jego przyjaciół: Penny, Elvisa i kapitana Steele'a.

Życie w urokliwym Pontypandy toczy się spokojnie, aż do momentu, gdy któryś z bohaterów szukając przygody nie wpakuje się w tarapaty. Wtedy do akcji wkracza Strażak Stam i jego niezastąpiona drużyna! Oni zawsze są gotowi do niesienia pomocy! Dzielny strażak nie tylko gasi pożary i bierze udział w akcjach ratunkowych, ale również doradza mieszkańcom w różnych sprawach.

W dziesiątym sezonie w straży pożarnej zajdą poważne zmiany: pojawią się dwaj nowi rekruci - Arnold i Ellie, oddział zostanie zmodernizowany i wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia. Strażacy zyskają także nowy pojazd ratunkowy dla zwierząt, dzięki czemu na pomoc Sama będą mogli liczyć także czworonożni mieszkańcy Pontypandy. W nowych odcinkach Sam m.in. pośpieszy na ratunek owcy uwięzionej na dachu, wspólnie z przyjaciółmi będzie świętować swoje urodziny i pojawi się na... planie filmowym.

"Strażak Sam" to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Bajka już od 11 lat uczy dzieci przyjaźni oraz pracy zespołowej.

UDOSTĘPNIJ:Filmy gry i zabawy z Strażak Sam