Dla mamy i taty

Chcesz oglądać MiniMini+?

Wybierz Ofertę

Noddy w krainie zabawek

serial animowany, Wlk. Brytania, 2009, 52x11

© Chorion
 

Noddy jest drewnianą lalką, która mieszka w kolorowym świecie zabawek. Swoją czerwono-żółtą taksówką wozi przyjaciół po całej krainie.

Najlepszą przyjaciółką Noddy'ego jest Misia Tessi. Chłopiec jest pełen entuzjazmu, ciekawy świata i zawsze gotów przyjść z pomocą. Serial opowiada o przygodach Noddy'ego i jego przyjaciół. Akcja rozgrywa się w różnych zakątkach Krainy Zabawek. Bohaterowie spędzają czas na wspólnej zabawie, ale również pomagają sobie nawzajem. Chłopiec będzie musiał stawić czoła dwum żartownisiom Chytrusowi i Gobbo, którzy jak zawsze będą starali się popsuć dobrą zabawę. Co tym razem wymyslą przebiegłe gobliny?

Seria przygód o Noddym powstała na podstawie książek autorstwa brytyjskiej pisarki Enid Blyton, które zostały przetłumaczone na czterdzieści języków, a każdego roku sprzedawane jest ponad 3 miliony egzemplarzy. Pierwsza z książek "Noddy goes to Toyland", została opublikowana w 1949 roku. Serial "Noddy w Krainie Zabawek" powstał z okazji 60. urodzin drewnianego bohatera.

Zobacz także:

- NODDY W KRAINIE ZABAWEK 2