Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Rybka MiniMini PolecaRybka MiniMini Poleca Mini mini Mini mini

 

Barbie - Stadnina koni - Nowość od firmy Mattel

 
Barbie - Stadnina koni - Nowość od firmy Mattel
Kolorowy zestaw zawiera 2 lalki, konika i kucyka, szczeniaczka i aż 15 akcesoriów! Podstawą stadniny jest zagroda złożona z 6 części, które można składać i rozkładać w dowolny sposób. Lalki  nie  stoją  samodzielnie.  Kolory  i  elementy  dekoracyjne  mogą  się  różnić.
Do grania

Do grania

 

Czas na wspaniałą zabawę w stadninie koni Barbie!

Barbie i jej młodsza siostra Chelsea uwielbiają zajmować się swoimi konikami, a w tym zestawie jest wszystko, czego będą potrzebować, by ich ulubieńcy byli zadbani i zadowoleni. 

 

Kolorowy zestaw zawiera 2 lalki, konika i kucyka, szczeniaczka i aż 15 akcesoriów! Podstawą stadniny jest zagroda złożona z 6 części, które można składać i rozkładać w dowolny sposób. Wystarczy połączyć elementy, aby zyskać zagrodę dla koników, jak w prawdziwej stadninie! Kiedy przychodzi pora karmienia, lalki mogą zaserwować swoim konikom pyszne i zdrowe przekąski: marchewkę oraz jabłka, a także napełnić wodą ich korytko. W zestawie znajdują się także inne niezbędne w każdej stadninie przybory do pielęgnacji: wiaderko z uchwytem, butelka i kostka siana oraz akcesoria piknikowe: pojemny kosz i kolorowy kocyk. 

Oba koniki mają miękkie grzywy i ogony, które można czesać dołączoną do zestawu szczotką. Koniki ruszają głowami, a nawet mają siodła i uzdy, dzięki czemu Barbie i Chelsea w każdej chwili mogą wybrać się na przejażdżkę. W zestawie znajdują się też dwa kolorowe kaski dla bezpieczeństwa jeźdźców.

Siostry ubrane są w kolorowe i wygodne stroje, które idealnie sprawdzą się w czasie jazdy konnej i opiece nad zwierzętami. Barbie ma dżinsowe spodnie, żółtą koszulkę z nadrukiem kaktusa oraz wysokie kowbojskie buty. Chelsea ubrana jest w różową sukienkę w serduszka i żółte kalosze. Obie lalki mają ruchome ręce, nogi i głowę oraz kolana, które się zginają, aby mogły usiąść na koniach.

Dziewczynki pokochają wspaniałą zabawę w stadninie koni, ponieważ z Barbie mogą być, kim chcą!

 

 

Aktywności

 

Świat Rybki MiniMini

 • Mini mini Mini mini

  Barbie - Puzzle - gra dla dzieci

 • Mini mini Mini mini

  Barbie: Moc syrenek - oglądaj w MiniMini+

 • Mini mini Mini mini

  BARBIE W OPOWIEŚCI WIGILIJNEJ

 • Mini mini Mini mini

  Barbie - Pamiętaczek

 • Mini mini Mini mini

  Barbie: My dwie - oglądaj w MiniMini+

 • Mini mini Mini mini

  Barbie bąbelki

 • Mini mini Mini mini

  Barbie: Mariposa i baśniowa księżniczka - puzzle - gry dla dzieci

 • Mini mini Mini mini

  Barbie - Maraton z Syrenkami

 • Mini mini Mini mini

  Barbie gra z koleżanką