Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Rybka MiniMini PolecaRybka MiniMini Poleca Mini mini Mini mini

 

Lampy z Rybką MiniMini i przyjaciółmi już w sprzedaży!

 
Dzięki współpracy MiLAGRO i MiniMini+ powstała wyjątkowa kolekcja lamp z wizerunkiem ulubionych bohaterów dzieci: Rybki MiniMini, Ośmiornicy Loli i Delfinka Finka . Bajkowe lampy i kinkiety już są dostępne w sprzedaży.

 
Wyjątkowa kolekcja lamp MiniMini to propozycja, stworzona z myślą o najmłodszych w ramach kolaboracji MiLAGRO i stacji telewizyjnej CANAL+. W skład linii wchodzą lampy wiszące oraz kinkiety z wizerunkiem uwielbianych przez dzieci bajkowych postaci: Rybki MiniMini, Ośmiorniczki Loli oraz Delfinka Finka. Lampy utrzymane są w trzech stylistykach, a ich barwa harmonizuje ze zwierzątkiem, będącym głównym bohaterem wybranego modelu. Przyjaznej rybce przypisany został kolor niebieski (baby blue), wesoły delfin występuje na tle miętowym, a pomocna ośmiornica uśmiecha się i macha do dzieci z lamp w tonacji cukierkowego różu.
 

Urocze lampy z kolekcji MiniMini stanowią idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego, ponieważ doskonale wpisują się w gust najmłodszych, a jednocześnie spełniają najwyższe wymagania rodziców pod względem funkcjonalności i jakości. Ponadczasowy design, łączący klasyczne abażury o kształcie walca i pastelową kolorystykę sprawiają natomiast, że lampy bez trudu można dopasować do wnętrz o różnej stylistyce. Najważniejszym atutem modeli z kolekcji MiniMini są jednak bez wątpienia bohaterowie znani dzieciom z telewizji MiniMini+. Każdy maluch, który choć raz z zapartym tchem śledził przygody Rybki MiniMini oraz jej przyjaciół, a także wspólnie z nimi uczył się nowych rzeczy, zachwyci się kolorowymi lampami z ich wizerunkiem. Na kinkietach każde z morskich zwierzątek występuje samodzielnie, natomiast na lampach wiszących obecne są wszystkie postacie, ale jedno z nich pełni rolę głównego bohatera i umieszczone jest w centrum kompozycji.

Lampy z kolekcji MiniMini+ – polskie produkty najwyższej jakości
 
 
 

Aktywności

 

Świat Rybki MiniMini

 • Mini mini Mini mini

  Bąbelki

 • Mini mini Mini mini

  Miniencyklopedia - Metal

 • Mini mini Mini mini

  Kształty - kwadrat

 • Mini mini Mini mini

  Delfin Finek labirynt

 • Mini mini Mini mini

  Piaskownica

 • Mini mini Mini mini

  Kształty - prostokąt

 • Mini mini Mini mini

  Ośmiornica Lola labirynt

 • Mini mini Mini mini

  MiniAbecadło - C

 • Mini mini Mini mini

  Ksztalty - trójkąt