Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź
 

Rybka MiniMini PolecaRybka MiniMini Poleca Mini mini Mini mini

 

PRZEBOJE RYBKI MINIMINI VOL 5.

 
PRZEBOJE RYBKI MINIMINI VOL 5.
Nowa składanka z ulubionymi piosenkami maluchów "Przeboje Rybki MiniMini vol. 5". Znajdą się na niej piosenki znane z anteny MiniMini+, autorskiego kanału platformy nc+. Serie płyt sygnowane przez Rybkę MiniMini są wydawane od 2005 roku i cieszą się niesłychaną popularnością.
1-5 lat
Do słuchania

Do słuchania

 

We wtorek, 17 lutego br. ukaże się nowa składanka z ulubionymi piosenkami maluchów „Przeboje Rybki MiniMini vol. 5”. Znajdą się na niej piosenki znane z anteny MiniMini+, autorskiego kanału platformy nc+. Serie płyt sygnowane przez Rybkę MiniMini są wydawane od 2005 roku i cieszą się niesłabnącą popularnością – aż 10 wydań otrzymało status Złotej Płyty, a 4 pokryło się platyną.

Najnowszy album „Przeboje Rybki MiniMini vol. 5” zawiera 13 dziecięcych hitów, m.in. piosenki znane z serialu „Pszczółka Maja”, który można oglądać w MiniMini+ codziennie o godzinie 7:35 i 18:00. Na płycie znajdują się utwory w wykonaniu dzieci i dorosłych artystów – „Prawa lewa”, „Tra la la dla mamy”, a także piosenka o dinozaurach w wykonaniu Rafała Brzozowskiego, którego debiutancki album studyjny „Tak Blisko” zdobył status platynowej płyty. Opakowanie zawiera płytę CD oraz DVD z teledyskami. 

- Rybka MiniMini to jedna z ulubionych postaci najmłodszych dzieci, a przez 11 lat istnienia stacji, stała się rozpoznawalną ikoną kultury. Jest wykorzystywana jako symbol tego, co bezpieczne, stanowi synonim wysokiej jakości produktów oraz kojarzy się z mądrą i edukacyjną ofertą dla najmłodszych, dlatego produkty z sygnowane znakiem Rybki MiniMini cieszą się ogromną popularnością – mówi Agata Papis, brand manager kanałów dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+.

- Piąta płyta z serii „Przeboje Rybki MiniMini” zostanie wydana w początkowym nakładzie 10 tysięcy egzemplarzy, ponieważ każde kolejne wydanie z Rybką MiniMini jest bestsellerem, a tym razem płyta „Przeboje Rybki MiniMini vol. 5” będzie  dystrybuowana także w sieci sklepów Biedronka – mówi Marzena Bereściuk, Dyrektor Działu Projektów Dziecięcych Magic Records.

Seria „Przeboje Rybki MiniMini” powstała w 2011 roku. Zamiarem stacji MiniMini+ i wydawcy Magic Records było stworzenie doskonałej kompilacji dla najmłodszych z piosenkami, które weszły do kanonu klasyki dziecięcych utworów.


<
 

Aktywności

 

Świat Rybki MiniMini

 • Mini mini Mini mini

  Bąbelki

 • Mini mini Mini mini

  Dzień Taty w MiniMini+

 • Mini mini Mini mini

  Kształty - kwadrat

 • Mini mini Mini mini

  Delfin Finek labirynt

 • Mini mini Mini mini

  Bo Ci tak zostanie

 • Mini mini Mini mini

  Kształty - prostokąt

 • Mini mini Mini mini

  Ośmiornica Lola labirynt

 • Mini mini Mini mini

  Afryka

 • Mini mini Mini mini

  Ksztalty - trójkąt