Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online
 

Rybka MiniMini PolecaRybka MiniMini Poleca Mini mini Mini mini

 

Przytulanie to wspieranie

 
Ruszyła akcja #PrzytulanieToWspieranie, czyli Wy przytulacie – my z okazji Dnia Dziecka przekazujemy 1 000 zabawek do placówek opiekuńczo-wychowawczych. Jest to inicjatywa z ramienia polskiego dystrybutora zabawek Orbico Toys w ramach promocji brandu Squishmallows.
Do czytania

Do czytania

 

Squishmallows to marka, która słynie z uroczych, miękkich i unikatowych pluszaków. Każdy z nich ma niepowtarzalną osobowość, imię oraz design.

W ramach promocji marki Squishmallows, Orbico Toys zaangażowało setki retailerów z całej Polski,  które stworzyły strefy przytulania w swoich sklepach, stając się oficjalnymi partnerami akcji. Do ogólnopolskiego przytulania dołączyły również fundacje, firmy, magazyny oraz portale. Każde miejsce zaangażowane w akcję można odnaleźć na mapce, która znajduje się na stronie www.przytulanietowspieranie.pl.

Dlaczego #przytulanietowspieranie?

Squishmallows to marka, która kocha się przytulać!

Przytulanie to wspieranie

Przytulanie jest jednym z najprostszych i zarazem najskuteczniejszych sposobów na dzielenie się pozytywnymi emocjami. Badania wykazują, że przytulanie wywołuje u nas uczucie zadowolenia, szczęścia oraz zwiększa poziom oksytocyny w organizmie, czyli hormonu miłości i zaufania. W trudnych czasach, jakie obecnie przeżywamy, takie doświadczenia są niezwykle cenne i potrzebne.

1 000 zabawek za przytulasy!

Każdy z nas pamięta ulubioną zabawkę z dzieciństwa, z którą wiąże się masa wspomnień. Orbico Toys jako ich dystrybutor, chce przekazać dzieciom coś, co umili im Dzień Dziecka, jednocześnie angażując całą Polskę w przytulanie i pomaganie. Listę miejsc, do których trafią zabawki możecie znaleźć na oficjalnej stronie akcji.

Każdy może dołączyć i przytulić Squishmallows!

145 przytulasów = 1 zabawka

Wystarczy odszukać na mapce najbliższy sklep, który jest oficjalnym partnerem akcji, odwiedzić wybrane miejsce, zrobić zdjęcie ze Squishmallows oraz opublikować je na swoich social media. Każda zamieszczona na publicznym profilu fotografia to jeden przytulas.

Co w przypadku, gdy w Waszej okolicy nie ma strefy przytulania?

Pluszaka można zamówić w sklepach online, następnie wykonać i opublikować zdjęcie w domowym zaciszu.

Należy odpowiednio otagować zdjęcie, aby organizatorzy mogli odszukać publikację i dodać przytulasy do oficjalnego licznika – #przytulanietowspieranie.

Wszystkie szczegóły o akcji #PrzytulanieToWspieranie znajdziecie na www.przytulanietowspieranie.pl.

Kolorowanki

squishmallows kolorowanka squishmallows kolorowanka

 

Aktywności

 

Świat Rybki MiniMini

 • Mini mini Mini mini

  Bąbelki

 • Mini mini Mini mini

  Złap mnie

 • Mini mini Mini mini

  Kształty - kwadrat

 • Mini mini Mini mini

  Delfin Finek labirynt

 • Mini mini Mini mini

  MiniCyferki - 4

 • Mini mini Mini mini

  Kształty - prostokąt

 • Mini mini Mini mini

  Ośmiornica Lola labirynt

 • Mini mini Mini mini

  Pomarańczowy

 • Mini mini Mini mini

  Ksztalty - trójkąt