Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Wydarzenia

 

KinoMagica: Interaktywne show z Rybką MiniMini

Rozmawiaj, śpiewaj, tańcz i baw się razem z Rybką MiniMini od października w każdy weekend w wybranych Multikinach w całym kraju!

Interaktywne seanse z Rybką MiniMini w Multikinie startują już od 6 października!

Szczegóły na multikino.pl.

 

Stacja dziecięca MiniMini+ oraz ogólnopolska sieć kin Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowała niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Widzowie wspólnie z Rybką MiniMini przeżyją niezwykłe przygody, dzięki którym, w inny niż dotychczas sposób, będą mogli poznać tajniki podwodnego świata oraz dowiedzieć się, jak dbać o przyrodę. Show prowadzone jest z wykorzystaniem nowatorskiej technologii, która pozwala widzom rozmawiać na żywo z Rybką MiniMini na ekranie.

Mali widzowie będą mogli zobaczyć trzy przedstawienia: 

„Rybka MiniMini i tajemnicza mapa” (październik)

W pierwszym z nich Rybka MiniMini znajdzie magiczną mapę, która niestety nie jest kompletna. Widzowie zostaną wciągnięci do wspólnej zabawy: będą mogli podjąć wyzwanie i   odnaleźć brakujące części, aby pomóc głównej bohaterce dotrzeć do celu. W ramach przedstawienia dzieci będą poznawać podwodnych mieszkańców, czyli zgadywać „czyj to cień”, zagrają w „pamiętaczek”, grę znaną jako memory, oraz w będą mogły wykazać się spostrzegawczością w zabawie „znajdź różnice”. 

„Rybka MiniMini poznaje świat dzieci” (listopad)

Podczas listopadowego spektaklu widzowie przeprowadzą wywiad z Rybką MiniMini – pierwszą rybą, która nauczyła się mówić. Dzięki edukacyjnemu komputerowi Edkowi, koledze Rybki, widzowie poznają różnice między światem podwodnym, a tym na lądzie. Wspólnie będą bawić się w rozpoznawanie dźwięków, porozmawiają o planktonie oraz... poznają zastosowanie decybelometru. 

„Urodziny Rybki MiniMini” (grudzień)

W grudniu dzieci wspólnie z Rybką MiniMini będą obchodziły urodziny. Podczas pokazu poznają tradycje urodzinowe, dowiedzą się jak powinni się zachować na przyjęciu, żeby nie popełnić gafy oraz wspólnie zaśpiewają Rybce MiniMini „Sto lat”. Widzowie będą mogli opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach oraz zobaczyć bardzo interesującą kolekcję kapeluszy bohaterki show.  Rybka MiniMini nauczy maluchy piosenek i prostych układów tanecznych, a także rozróżniania podwodnych figur geometrycznych.