Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Wydarzenia

 

Małe rączki w kuchni - książka nie tylko kucharska

Premiera 4 marca

 

Dzieci przejmują kuchnię!

 

Książka kucharska, która ułatwi wszystkim rodzicom, dziadkom i opiekunom gotowanie z maluchami w wieku od 1 do 4 lat.

Wszystko w tej książce jest przyjazne małym dzieciom i minimalizuje potrzebę interwencji dorosłych – nie ma rozgrzanych płyt kuchennych, ostrych noży ani surowego mięsa. Starannie dobrane przepisy dają dzieciom możliwość robienia tego, co kochają: ugniatania, sortowania, mieszania i nalewania.

„Małe rączki w kuchni” to opisane krok po kroku 60 przepisów idealnych dla całej rodziny. Znajdziecie tu także informacje o alergiach pokarmowych, rady dla rodziców niejadków i mnóstwo pomysłów na rozwiązywanie typowych problemów. Książka jest pełna prostych i pysznych dań, z których samodzielnego przygotowania będzie dumne każde dziecko.

Annabel Woolmer jest mamą dwójki dzieci, która zainteresowała się gotowaniem pewnego deszczowego popołudnia, kiedy próbowała zabawić swoje 13-miesięczne dziecko. Od tamtej pory gotowała regularnie z obojgiem dzieci i wieloma innymi maluchami. Sfrustrowana brakiem odpowiednich przepisów dla małych dzieci, Annabel postanowiła napisać własną książkę, skupiając się na radosnej zabawie i odkrywaniu przez dzieci prawdziwego jedzenia.

 

Autor:

Annabel Woolmer

Tytuł:

Małe rączki w kuchni. Książka nie tylko kucharska

Tytuł oryginalny:

The Tickle Fingers Toddler Cookbook: Hands-on Fun in the Kitchen for 1 to 4s

Tłumacz:

Anna Rosiak

ISBN:

978-83-6632-970-6

Liczba stron:

128

Oprawa:

oprawa twarda

Premiera:

4 marca 2020

Wydawnictwo:

Mamania

Wymiary:

190x190

Waga:

579 g