Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Wydarzenia

 

MiniMini+ poleca zabawki "Barbie świat zabawy"

Barbie® troszczy się o zwierzęta – kiedy potrzebują opieki, zabiera je do lecznicy, w której mogą otrzymać najlepszą pomoc.

Barbie Świat Zabawy

Barbie Lecznica dla Zwierząt

Barbie Lecznica dla Zwierząt

Barbie® troszczy się o zwierzęta – kiedy potrzebują opieki, zabiera je do lecznicy, w której mogą otrzymać najlepszą pomoc.

Ten kolorowy zestaw rozkłada się na cztery różne przestrzenie do zabawy z odjazdowymi funkcjami, realistyczną oprawą i fantastycznymi akcesoriami.

Swoje przybycie zameldujesz w uroczej recepcji z biurkiem, krzesełkiem i „komputerem”. Potrzebne prześwietlenie?! Przejdź do gabinetu i przesuń zakładkę ekranu w górę i dół, aby zobaczyć zdjęcia psa, kota i chomika. Po skończonej wizycie zwierzątka mogą wyczyścić swoje futerko w sali pielęgnacyjnej, a nawet wziąć prawdziwą kąpiel w wyjmowanej wannie! Po umyciu milusińscy mogą udać się na zasłużony odpoczynek, bawić się wspólnie lub załatwić swoje potrzeby na specjalnym, małym trawniczku.

Dodatkowe elementy, które wzbogacają możliwości zabawy, to łóżeczko dla zwierzątek, miseczki do jedzenia i buteleczki do picia, smakołyki i zabawki dla zwierząt, a także przybory do pielęgnacji i stetoskop. Po skończonej zabawie, złóż zestaw i zamknij wszystkie elementy w środku.

Różowy uchwyt do przenoszenia w kształcie pieska pozwala na wygodne wizyty weterynaryjne, gdziekolwiek jesteś! Młode miłośniczki zwierząt chętnie odegrają różne historyjki i pozwolą marzeniom rosnąć, bo z Barbie® możesz być kim chcesz!

Zestaw do zabawy Lecznica dla Zwierząt zawiera cztery zwierzątka i tematyczne akcesoria; lalki nie znajdują się w zestawie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

 

Barbie Narodziny Piesków

Barbie Narodziny Piesków

Barbie® kocha zwierzęta, a teraz może pomóc przy narodzinach szczeniaczków. Niespodzianka! Jej ukochana sunia spodziewa się maluchów!

Pomóż Barbie® przy narodzinach piesków, naciskając główkę psiej mamy. Naciśnij jeszcze dwa razy, aby na świat przyszły wszystkie maluchy!

Trzy przesłodkie szczeniaczki posiadają wyjątkową, zmieniającą kolor funkcję. Wystarczy, że za pomocą ręczniczka zmoczysz pieski zimną wodą. Popatrz! Otworzyły oczy! Pojawiło się też kolorowe serduszko! To chłopiec czy dziewczynka? Dzięki zginającym się kolanom Barbie® będzie mogła asystować przy narodzinach i pielęgnacji psiaków, a dodatkowe akcesoria z pewnością urozmaicą zabawę.

Wanienka dla psiej mamy może również pełnić rolę łóżeczka, tacka w kształcie łapki jest idealna do kąpieli, a butelka z wodą pomoże w pielęgnacji czworonożnych maluchów, czyniąc zabawę jeszcze bardziej realistyczną.

Barbie® jest ubrana w top z kolorowym nadrukiem i jeansowe szorty, a do tego ma opaskę na włosy i białe tenisówki. Jest gotowa do akcji z młodymi miłośniczkami zwierząt, bo z Barbie® możesz być kim chcesz! W zestawie lalka Barbie® w ubrankach i z dodatkami, psia mama, trzy szczeniaczki, wanienka/łóżeczko, tacka w kształcie łapki, kocyk i butelka.

Produkty sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalki nie stoją samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.