Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w Platforma CANAL+

Sprawdź

Wydarzenia

 

Slow Weekend 10 - #KupujLepszePrezenty na Święta!

Najwolniejsze targi tej zimy odbędą się po raz 10-ty 8 i 9 grudnia w postindustrialnych halach Mińska 65 na warszawskiej Pradze Południe. Jak co roku organizatorzy, w drugi weekend grudnia, powoli i bez przedświątecznej gorączki, zapraszają na zimową edycję Slow Weekendu. Wydarzeniu towarzyszy hasło #KupujLepszePrezenty.

Targi Slow Weekend to największe wydarzenie skupiające w jednym miejscu i w świątecznej atmosferze polskich projektantów, twórców oraz producentów tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających przestrzenie starej praskiej drukarni czekać będzie 300 wystawców z całej Polski i starannie wyselekcjonowane marki. Zgodne z zasadą #KupujLepszePrezenty będzie można tam znaleźć wyjątkowe podarki dla najbliższych: autorskie ubrania i akcesoria, unikalne wzornictwo, oryginalne rzemiosło, ekologiczne kosmetyki, a także artykuły dziecięce i dla zwierząt.

Przestrzeni targowej towarzyszyć będą dodatkowe aktywności. W wydzielonej sali odbędzie się świąteczny market spożywczy z livecookingiem i warsztatami kulinarnymi. Na kreatywnych czekają manualne warsztaty, na praktyków - usługi z faktorem „slow”, a na szukających prezentów „z duszą” - księgarnia i winylowy market. Aktywiści będą mogli wziąć udział w spotkaniach i rozmowach w studio Slow TV o odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji, a dla dzieci obejrzeć świąteczne bajki w kinie.

W sobotni wieczór, w przylegającym do hali targowej praskim klubie Drukarnia, odbędzie się oficjalny after Slow Weekendu - koncert Kapeli ze Wsi Warszawa.

Bilety: 40-60 zł (do nabycia online: goout.net)

Start: sobota 8.12, godz. 20:00

Lista wystawców i pełen program atrakcji i wydarzeń towarzyszących - już wkrótce!

Więcej: www.slowweekend.pl

Wydarzenie Facebook:

https://www.facebook.com/events/330370407772485/

 

Slow Weekend 10 - #KupujLepszePrezenty na Święta!

8-9 grudnia 2018 r.

  1. Mińska 65 (zbieg ulic Mińskiej i Chodakowskiej)

11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)

    Wydarzenie jest bezpłatne.

Dozwolony wstęp ze zwierzętami.

Możliwość swobodnego poruszania się po imprezie przez osoby niepełnosprawne.

 

Grupa Slow (grupaslow.pl) to organizator największych w Polsce targów modowych i lifestyle’owych: Slow Fashion (slow-fashion.pl), Slow Weekend (slowweekend.pl) oraz Slow Market (slowmarket.pl) - wielokulturowego letniego targu kulinarnego. Grupa jest także inicjatorem Slow Akademii - edukacyjnych warsztatów skierowanych do małych i średnich firm. Podczas swoich wydarzeń Grupa promuje trend i styl życia „slow” oraz mądre podejście do konsumpcji. Wszystkim wydarzeniom towarzyszą hasła: #KupujLepszeUbrania, #KupujLepszeProdukty, #KupujLepszePrezenty, #KupujLepszeJedzenie, #ProjektantSlowFashion, #JestemSlow.

Więcej: fb.com/JestemSlow, instagram.com/JestemSlow

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Myślisz o współpracy lub chcesz być patronem medialnym wydarzeń Grupy Slow?

 

Alicja Berejowska

PR & Komunikacja

[email protected]

tel.: +48 790 311 984