Dla mamy i taty

Chcesz oglądać MiniMini+?

Wybierz Ofertę

Wydarzenia

 

WYŚCIGI MINIMINI+ MAZOVIA W JÓZEFOWIE

Kolarski mistrz Polski Cezary Zamana oraz świetnie znana z telewizyjnych ekranów Rybka MiniMini zapraszają na zawody dla dzieci do lat 6 na rowerkach biegowych i tradycyjnych. Impreza odbędzie się w niedzielę 22 września.

 

 

Wyścigi MiniMini+, to wyjątkowa okazja dla najmłodszych, żeby spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej. Wyścig dla dzieci do lat 6 rozegrany zostanie na terenie miasteczka sportowego podczas Józefów Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Udział w zawodach jest bezpłatny, a każde dziecko otrzymuje specjalny numer startowy na wyścig. Numer obowiązuje na wszystkich edycjach w sezonie 2019.

Zapisy na zawody odbywają się w dniu imprezy w biurze zawodów, tj. 22 września na terenach zielonych hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów (ul. Telimeny 1). Po zawodach wszystkie dzieci otrzymują upominki, a w biurze zawodów można również odebrać dyplom uczestnictwa w zawodach. Po zawodach na stronie imprezy ukażą się zdjęcia pamiątkowe z danego wydarzenia.

Każdy mały uczestnik na zawodach otrzymuje od Sponsora Tytularnego specjalną dedykowaną wodę dla dzieci moja pierwsza Cisowianka.

Szczegółowe informacje na temat wyścigów możesz uzyskać kontaktując się z biurem zawodów: [email protected], tel. 533 005 212

Program zawodów MiniMini + Mazovia – Holiday Inn Warszawa Józefów (ul. Telimeny 1)

  • 10.00-12.00 - zapisy w biurze zawodów
  • 12.05 - odprawa techniczna
  • 12.10 - start zawodów według kategorii
  • 13.00 - wręczanie upominków dzieciom na podium
  • 12.30-13.30 - odbiór dyplomów pamiątkowych w biurze zawodów