Dla mamy i taty

Chcesz oglądać kanał MiniMini+?
Zamów pakiet w nc+

Sprawdź

Dziecko w sieci Mini mini Mini mini Mini mini Mini mini

 

Znak Jakości KidZone- informacje o projekcie

Znak Jakości KidZone to projekt ogólnopolski projekt parentingowy poświęconego promocji najlepszych usług i produktów kierowanych do segmentu rodzinnego...

Znak Jakości KidZone to projekt ogólnopolski projekt parentingowy poświęconego promocji najlepszych usług i produktów kierowanych do segmentu rodzinnego, w szczególności godnych polecenia i rekomendowanych jako najlepsze dla dzieci, z udziałem najlepszych, czołowych marek i firm. Projekt realizowany od 2012 roku, aktualnie trwa IV edycja.

Kid Zone

Ideą projektu jest pokazywanie i promowanie najwyższej jakości produktów i usług dla rodziny, w szczególności dla dzieci, oraz promocja podmiotów dla których najwyższa jakość stanowi kluczową wartość w działalności biznesowej. Do udziału zapraszani są producenci, dystrybutorzy i usługodawcy kierujący swoją ofertę do segmentu rodzinnego.

Projekt Znak Jakości KidZone to z jednej strony wyjście naprzeciw oczekiwaniom rodziców poszukujących najkorzystniejszej oferty dla siebie i swoich dzieci, z drugiej zaproszenie dla wszystkich firm do stałego podnoszenia jakości w swojej codziennej działalności.

Znak Jakości KidZone jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie przedsiębiorstw które przez stałe doskonalenie osiągają najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

Znak Jakości KidZone jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, daje firmie miejsce w elitarnym gronie liderów rynku, a przede wszystkim stanowi wskazówkę dla wszystkich rodziców.

Znak Jakości KidZone potwierdzony jest certyfikatem dla firmy, a jej produkty i usługi są polecane przez KidZone jako sprawdzone i bezpieczne. Każdą edycję projektu kończy gala Finałowa z udziałem przedstawicieli wyróżnionych firm, zaproszonych gości i mediów.

Z ofertą firm wyróżnionych Znakiem Jakości KidZone można zapoznać się na portalu KidZone- Strefa Szczęśliwych Dzieci w części poświęconej projektowi (www.kidzone.com.pl/znak-jakości/) oraz w KidZone Quality Magazine- kompendium wiedzy dla nowoczesnych rodziców poszukujących najwyższej jakości produktów i usług oraz niebanalnych rozwiązań.

KidZone Quality Magazine (rocznik) jest dostępny  bezpłatnie w całym kraju w sieci Partnerów KidZone (hotele, sieci handlowe, centra rozrywki itp.) a także on-line www.kidzone.com.pl/magazyn/

Laureatów projektu Znak Jakości KidZone można też spotkać osobiście na Rodzinnych Targach z Gwiazdami w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie www.kidzone.com.pl/targi/

Szczegółowe informacje na temat projektu oraz listę firm uhonorowanych Znakiem Jakości KidZone można znaleźć na stronie Organizatora www.kidzone.com.pl/znak-jakosci/

Foto i video relacje: www.kidzone.com.pl/znak-jakosci/
www.facebook.com/KidZoneStrefaSzczesliwychDzieci