Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Detektyw Łodyga 6

Polska, 2018, 10x7

© MiniMini+

Detektyw Łodyga w nowym sezonie autorskiego programu edukacyjnego stacji MiniMini+ po raz kolejny da pouczającą lekcję ciekawym świata przedszkolakom. Tym razem będzie rozwiązywał zagadki architektoniczne z Krzysiem i Marysią!

Czy drapacz chmur faktycznie drapie chmury? Jak to się dzieje, że most utrzymuje się nad wodą? Czy w domu na wodzie trzeba nosić strój nurka? Jak zbudować najszybszą autostradę świata? Rodzeństwo Krzyś i Marysia są zafascynowani budowlami i chcą znaleźć odpowiedzi na interesujące ich pytania. Na szczęście z pomocą zawsze przybywa Detektyw Łodyga, który w przystępny sposób opowiada dzieciom o różnych rodzajach budowli, tłumaczy tajniki architektury oraz pokazuje, jak w domu, przy pomocy rodziców, w łatwy sposób wykonać własne konstrukcje.

Celem programu jest poszerzenie wiedzy najmłodszych na temat świata, rozbudzenie dziecięcej wyobraźni i zachęcenie maluchów do kreatywnego działania. Detektyw Łodyga po raz kolejny udowodni, że naukę zawsze można połączyć z zabawą i zainspiruje rodziców do twórczego spędzania czasu z dziećmi. Krzyś
Lubi jeździć na rolkach i jeść czereśnie. W przyszłości chciałby wybudować najwyższy drapacz chmur świata.

Marysia
Uwielbia rysować i projektować domy. Jej ulubiony kolor to błękit paryski.

Malwina
Dużo czasu spędza na kastingach marząc o wielkiej roli. Podoba jej się Kuba z 8b, ale o tym nikomu ani słowa.

UDOSTĘPNIJ:Filmy gry i zabawy z Detektyw Łodyga