Dla mamy i taty

Chcesz oglądać MiniMini+?

Wybierz Ofertę

Dzielny Lew Eryk 3

serial animowany, Polska, 2016, 10x4

© MiniMini+
 

"Dzielny Lew Eryk 2" to mądra i pouczająca propozycja dla maluchów! Nowy sezon animacji zrealizowanej przez MiniMini+ porusza takie tematy jak: dzielenie się z innymi, czekanie na swoją kolej, samodzielność, kłamstwo czy zazdrość.

Tym razem ze swoimi przedszkolnymi przyjaciółmi - liskiem, nosorożcem, jeżykiem, małpką i hipopotamką - stają przed dużymi wyzwaniami. Muszą rozwiązać prawdziwą detektywistyczną zagadkę, zaplanować wyprawę na Księżyc, a nawet stoczyć rycerski pojedynek w Warzywnej Krainie.

Bajka w lekki i humorystyczny sposób pokazuje sytuacje, z którymi spotyka się każdy kilkulatek - nauka wiązania butów, czy pierwszy ruszający się ząb. W edukacji wspierają lwa jego opiekunowie. Rodzice poprzez wymyślane zabawy pomagają Erykowi zrozumieć, dlaczego tak ważna jest punktualność i sprzątanie. Ulubiona wychowawczyni, pani Matylda w kreatywny i obrazowy sposób tłumaczy przedszkolakom, że nie wszyscy są tacy sami, np. małpka nosi okulary, a hipopotamka rysuje lewą ręką.

Ciepła i wesoła bajka o tym, jak ważny jest szacunek dla dziecięcych emocji i nauka samodzielności. Doskonała inspiracja dla rodziców i świetna zabawa dla małych widzów.

Dzielny lew Eryk w MiniMini+

19.01 wtorek
0550
serial animowany
20.01 środa
0550
serial animowany
21.01 czwartek
0550
serial animowanyFilmy gry i zabawy z Dzielny lew Eryk