Dla mamy i taty
Dołącz do CANAL+ i oglądaj MiniMini+ Zamów online

Bing

„Bing”, bajka o wesołym króliku i jego przyjaciołach

Bing ma trzy latka i chodzi do przedszkola. Jest głównym bohaterem bajki. Króliczek codziennie uczy się czegoś nowego. Spędza też wesołe chwile wśród swoich przyjaciół. Ma najlepszą przyjaciółkę Sulę.

 

Kim jest Bing

 

Bing, to króliczek, który ma trzy latka i bardzo lubi uczyć się nowych rzeczy. Ma czarne futerko, duże zielone oczy i fantastyczne olbrzymie uszy. Ubrany jest w zieloną koszulkę i czerwone ogrodniczki w czarną kratę z dużym żółtym guzikiem na środku. Bing jest maluchem, który wiele rzeczy robi po raz pierwszy w życiu, ale codzienna nauka sprawia mu wiele radości. Ten bardzo ciekawy świata pluszak wszystko robi pod czujnym okiem swojego opiekuna Flopa.

 

Inne postaci występujące w bajce „Bing”

 

Bohaterami bajki są zwierzątka, którymi opiekują się kolorowe stworki.

  • Pando jest misiem panda, rówieśnikiem Binga. Pando zawsze nosi białą bluzeczkę i majteczki w tym samym kolorze. Często trzeba mu wszystko tłumaczyć dwa razy. To bardzo wesoła postać, która nie zawsze słucha swojej opiekunki Poli.
  • Sula to brązowe słoniątko-dziewczynka. Jest najlepszą przyjaciółką Binga. Nosi różową sukienkę i niebieskie dżinsy. Uwielbia wróżki, błyskotki i zabawy z Bingiem. To bardzo wesoła, energiczna i miła postać, która czasem potrafi się też rozzłościć.
  • Koko to szary królik-dziewczynka, jest starszą o kilka lat kuzynką Binga. Koko kocha modę i ładne ubrania. Lubi też kolor różowy i biedronki. Koko jest bardzo mądra i często daje pomysły do ciekawych zabaw.
  • Charlie to króliczek, niemowlak, młodszy braciszek Koko i kuzyn Binga. Charlie uczy się dopiero wstawać i chodzić. Uwielbia obserwować bawiące się zwierzaki.
  • Pola to zielony stworek, który prowadzi własny sklep i opiekuje się Pando. Pola uwielbia muzykę i taniec. To bardzo romantyczna postać, która mimo częstego bujania w obłokach również twardo stąpa po ziemi.
  • Flop jest włóczkowym ciemno-pomarańczowym stworkiem, opiekunem Binga. Flop to bardzo wyrozumiała, czuła, mądra i szczera postać. Bardzo dba o to, aby Bing uczył się przez własne doświadczenie.
  • Amma jest jasno fioletowym słoniątkiem, które czuwa nad bezpieczeństwem Suli. Jest najstarsza ze wszystkich opiekunów. To bardzo wesoła, mądra i energiczna postać, z którą maluchy uwielbiają spędzać czas.

 

Zabawy z Bing

 

Oprócz oglądania filmów z uroczym Bingiem, można też pobawić się z nim i jego przyjaciółmi, układając puzzle lub ćwicząc pamięć -  gry z Bingiem.

więcej zwiń
UDOSTĘPNIJ:

Bing w MiniMini+

24.07 środa
2200
Serial animowany
24.07 środa
2207
Serial animowany
24.07 środa
2215
Serial animowany
25.07 czwartek
0740
serial animowany

Inne filmy z Bing

(2)

Bing

"Bing" to ciekawie zrealizowany serial edukacyjny dla najmłodszych. Mierząc się z codziennymi czynnościami zarówno bohaterowie bajki, jak i mali widzowie uczą się radzić sobie z emocjami i konsekwencjami swoich czynów.

Bing 2

Nowe przygody wesołego królika Binga i jego przyjaciół. Urocza, edukacyjna animacja dla najmłodszych.