Dla mamy i taty

Chcesz oglądać MiniMini+?

Wybierz Ofertę

Enchantimals

Enchantimals to niezwykłe dziewczyny, które posiadają zwierzęce cechy. Mieszkają razem w fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem kryje się zabawa i przygoda! W momencie, gdy jeden ze zwierzęcych przyjaciół nagle się gubi, wszystkie dziewczęta jednoczą się, aby go odnaleźć. Wspólnie dowiadują się, że dzięki przyjaźni wszystko jest możliwe. Daj się zaczarować i odkryj świat pełen wyobraźni, zabawy i magii. Sympatyczne Enchantimals opiekują się tym, co kochają - przyrodą, zwierzętami, a także sobą nawzajem.

więcej zwiń

Inne filmy z Enchantimals

(7)

Enchantimals

Bohaterkami animacji jest grupa niezwykłych dziewczynek nazywanych Enchantimals. W fantastycznym świecie, w którym mieszkają za każdym rogiem kryje się zabawa i przygoda!

Enchantimals: magiczne opowieści

Bohaterkami animacji jest grupa niezwykłych dziewczynek nazywanych Enchantimals. W fantastycznym świecie, w którym mieszkają, za każdym rogiem kryje się zabawa i przygoda!

Enchantimals: magiczne opowieści 2

Bohaterkami animacji jest grupa niezwykłych dziewczynek nazywanych Enchantimals. W fantastycznym świecie, w którym mieszkają, za każdym rogiem kryje się zabawa i przygoda!

ENCHANTIMALS: Nowy dom

Poznaj Enchantimals - grupę uroczych dziewczynek związanych ze swoimi ukochanymi zwierzątkami wyjątkową więzią. Nie tylko nie odstępują siebie na krok, ale nawet wyglądają podobnie!

Enchantimals: Słoneczna Sawanna

Tym razem Enchantimals wybiorą się na Słoneczną Sawannę, gdzie czeka je mnóstwo przygód i nowych przyjaźni.

Enchantimals: Tajemnice Śnieżnej Doliny

Tym razem Enchantimals wybiorą się do Śnieżnej Doliny, aby podziwiać zorzę polarną, ratować lodowiec i szukać zaginionego misia.

Enchantimals: Wiosna na Urodzajnych Wzgórzach

Enchantimals idą na Urodzajne Wzgórza, aby odwrócić czar i sprowadzić do lasu wiosnę.